ÖDEME VE TESLİMAT

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7-10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kargo sürelerimiz bulunduğunuz bölgeye ve yoğunluğa bağlı olarak sipariş oluşturulduktan sonra 1-7 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir. Siparişleriniz Aras Kargo İle Gönderilmektedir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Siparişleriniz kargo teslimatından önce özenle kontrol ediliyor ve paketleniyor. Ancak, nadir de olsa kargo sürecinde hasar görebilecek ürünler olabilmektedir. Lütfen teslimat sırasında kutusu hasar görmüş ürünler varsa, kutusunu açmadan önce bizimle iletişim kurun ve durumu bize bildirin.

İade ve Değişim Koşulları:

  1. Hasarlı Ürünler:

    • Kargo teslimatı sırasında kutusu hasar görmüş ürünler için, kutuyu açmadan önce bizimle iletişime geçin ve durumu bildirin. Hasar tespiti sonrasında gerekli işlemler tarafımızdan gerçekleştirilecektir.
  2. Hijyen Koşulları:

    • Ürünlerimiz doğrudan insan vücuduna temas ettiği için, hijyen ve sağlık nedenleriyle, paketinden çıkartılan ve kullanılan ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmeyecektir.
    • Kutusu açılan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda iletisim@newipia.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.